Oknosfera

DRZWI TARASOWE PSK ATRIUM

DRZWI TARASOWE PSK ATRIUM

DRZWI TARASOWE PSK ATRIUM

Drzwi PSK Atrium to nowa propozycja rozwiązania w obrębie wyjść tarasowych lub ogrodowych. Dzięki dużej powierzchni szyb, wnętrze jest przepełnione światłem i nabiera niepowtarzalnego charakteru. System odstawno-przesuwny umożliwia przesunięcie bez problemu skrzydła o szerokości nawet 1,6 m, tworząc światło przejścia ponad 1,5 m.

– System odstawno-przesuwny umożliwia przesunięcie bez problemu skrzydła o szerokości nawet 1,6 m, tworząc światło przejścia ponad 1,5 m.

–  Specjalne okucia pozwalają na przesuwanie ogromnych skrzydeł przy użyciu niewielkiej siły.

– Okucie posiada specjalne zaczepy naprowadzające skrzydło do pozycji zamknięcia – wystarczy przekręcić klamkę.

–  Mikrowentylacja po obwodzie skrzydła – w pozycji mikrowentylacji drzwi przesuwne pozostają zaryglowane dla inwazyjnego wejścia od zewnątrz.

DRZWI TARASOWE PSK ATRIUM

TERMOIZOLACJA

Nasze okna to połączenie wysokich właściwości użytkowych oraz pionierskich rozwiązań w zakresie energooszczędności.

DRZWI TARASOWE PSK ATRIUM

ESTETYKA

Okno powinno być ozdobą i decydować o klimacie wnętrza. Nacisk kładziemy na design, estetykę oraz precyzję wykonania, bo to detale wpływają na całość

DRZWI TARASOWE PSK ATRIUM

TRWAŁOŚĆ I JAKOŚĆ

Nasze okna notują znikomy odsetek reklamacji. Na każdy ich element dajemy kilkuletnią gwarancję, bo jesteśmy pewni ich jakości.

DRZWI TARASOWE PSK ATRIUM

BEZPIECZEŃSTWO

Gdy jesteś poza domem, nie musisz martwić się o swój dorobek i bezpieczeństwo bliskich. Nasze okna należą do najbezpieczniejszych na rynku!