Oknosfera

Drzwi tarasowe HST Motion

drzwi tarasowe

Drzwi tarasowe HST Motion

Drzwi tarasowe przesuwne odznaczające się wizualną lekkością konstrukcji, możliwością tworzenia dużych, stabilnych przeszkleń i bardzo dobrą termoizolacyjnością. Nowoczesne rozwiązania zapewniają komfort obsługi, większe bezpieczeństwo i niezawodność użytkowania.

– Doskonałe doświetlenie wnętrz – duże szklane powierzchnie zamknięte w wąskich ramach profili PVC zapewniają nawet 10% więcej światła* w pomieszczeniu.
– Wysoka termoizolacyjność profili oraz możliwość zamontowania w nich ciepłych potrójnych lub nawet poczwórnych pakietów szybowych do grubości 54 mm.
– WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA – Uw = 0,78 W/(m²K)**
* Wartość zysku światła w stosunku do okien HST85.
** Dla konstrukcji o wymiarach 3500×2300 z szybą o Ug=0,5W/(m²K) z ramką Warmatec.

– Najnowszej generacji ciepły próg; możliwość montażu bezprogowego (próg 0 mm).
– Profil ramy o głębokości zabudowy 194 mm, pięciokomorowy profil skrzydła o głębokości zabudowy 82 mm zapewniają szeroki zakres możliwości zastosowania.
– Maksymalny wymiar konstrukcji w schemacie otwierania A wynoszą 6000 x 2700 mm.

– System o doskonałej stabilności z nowymi stalowymi wzmocnieniami.
– Optymalne wykorzystanie powierzchni wewnątrz pomieszczenia: otwarcie drzwi nie wymaga rozwarcia skrzydeł.
–  Specjalistyczne okucia zapewniają, że skrzydło po otwarciu swobodnie przesuwa się na wózkach względem nieotwieranej części konstrukcji.

DRZWI TARASOWE HST

CIEPŁO

Dzięki zaawansowanej technologii drzwi tarasowe HST MOTION odznaczają się wyjątkowo dobrymi parametrami termoizolacyjnymi. Konstrukcja ta może pochwalić się Uw=0,78 W/(m²K)* co oznacza komfort i oszczędność w domowym budżecie. *dla konstrukcji o wymiarach 3500×2300 z szybą o Ug=0,5W/(m²K) z ramką Warmatec.

DRZWI TARASOWE HST

ESTETYKA

Nasze drzwi tarasowe to prawdziwa ozdoba domu. Duże szklane powierzchnie sprawiają, że bryła budynku wygląda lekko i nowocześnie. Bogaty wybór kolorów idealnie dopasowany do odcieni pozostałych produktów OKNOPLAST pozwala uzyskać spójny i elegancki efekt.

DRZWI TARASOWE HST

ŚWIATŁO

HST MOTION zostało stworzone z myślą o jasnych wnętrzach. Duże przeszklenia w obniżonych profilach skrzydeł zapewniają nawet 10% więcej naturalnego światła w pomieszczeniach*. *wartość zysku światła w stosunku do okien HST85.

DRZWI TARASOWE HST

PRZESTRZEŃ

Tworzenie bardzo dużych przeszkleń to już standard w nowoczesnej architekturze. HST MOTION idealnie wpisuje się w ten nurt. Powierzchnia jego skrzydła może mieć nawet 6,5 m². Dodając doskonałą stabilność konstrukcji uzyskaną dzięki stalowym wzmocnieniom oraz ciepły próg 0 zlicowany z posadzką mamy przepis na drzwi tarasowe idealne.