Klamki okienne

Home/Klamki okienne

Klamki okienne

Nowoczesna klamka dESIGN+ została zaprojektowana we współpracy z renomowanym studiem projektowym KISKA wyłącznie pod marką Oknoplast. Kształt uchwytu nadaje jej nowoczesny, minimalistyczny charakter. Ponadto jest wytrzymała i  wygodna w użytkowaniu, a dzięki  uniwersalnym odcieniom harmonijnie wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrza.  Dostępna również w wersji z kluczem.

PIXEL

Klamka PIXEL o kwadratowym kształcie podkreśla prosty i elegancki profil okna. Dodatkowo nadaje oknu nowoczesny charakter, pasujący zarówno do minimalistycznych wnętrz, jak i bardziej spektakularnych aranżacji.

 

TBT

Klamka TBT jest wyposażona w kluczyk i dedykowana do okien z okuciami TBT. W oknach z tym rozwiązaniem ruch klamki w pierwszej kolejności powoduje uchylenie okna, a kolejna zmiana jej pozycji – otwiera je.

 

 

HOPPE SECUFORTE

Klamka w nowym standardzie zabezpieczenia antywłamaniowego. Dostępna w dwóch liniach stylistycznych: Hamburg standard i Toulon standard. Klamki dostępne również w wersji z kluczem.

Klamki do drzwi tarasowych

HST

Klamka dostępna również w kolorze białym i brązowym oraz w wersji obustronnej.

PSK-Z

Klamka dostępna w wersji obustronnej z wkładką.

PSK, PSK ATRIUM

Klamka dostępna w wersji obustronnej z wkładką.

Wykonane z aluminium, cechują się nieprzeciętną wytrzymałością, a ich elegancka stylistyka i ergonomiczne kształty stanowią ozdobę każdego okna. Klamki dostępne są w kolorze białym, srebrnym, brązowym i czarnym matowym.